Kwalitaria wil 200 vestigingen in Nederland
"Gemak groeit echt heel hard"
Kwalitaria groeit. En hoe. Met slimme keuzes in gemak, assortiment en beleving bouwen we verder aan de toekomst. Misset Horeca sprak met onze marketing & sales directeur Martijn Boone over de koers van Kwalitaria en de ambities voor de toekomst.
Groei tegen de stroom in
Waar de markt gematigd groeit, laat Kwalitaria juist een duidelijke plus zien. Die groei komt niet uit de lucht vallen. Er is de afgelopen jaren flink geïnvesteerd in online bestellen en de eigen website. Met resultaat. "Steeds meer gasten weten ons eigen platform te vinden", vertelt Martijn. "Dat levert waardevolle inzichten in gastgedrag op".
Meer focus op beleving in de zaak
Tegelijkertijd wordt ook de fysieke vestiging doorontwikkeld. De pilotstore in Vianen krijgt een vernieuwde inrichting, met meer aandacht voor sfeer en comfort. Martijn: "Denk aan zachtere materialen, sfeerverlichting en een duidelijke scheiding tussen afhalen en eten in de zaak. Zo wordt Kwalitaria steeds meer een plek waar je ook rustig kunt zitten."
Op weg naar 200 vestigingen
De ambitie is helder. Kwalitaria wil doorgroeien naar 200 vestigingen in Nederland. Volgens Martijn Boone is daar ruimte genoeg voor. "Er zijn nog volop plekken waar we als formule kansen zien."
Nieuwsgierig naar het volledige verhaal van Misset Horeca? Lees het artikel hier.
Foto: Misset Horeca
Wellicht ook interessant
-
Tips&tricks -
Tips&tricks -
Tips&tricksWaar voldoet een goede franchisenemer aan?
De Kwalitaria ondernemer is niet in één hokje te plaatsen. Ons netwerk bestaat dan ook uit een verscheidenheid aan ondernemers. Toch hebben ze ook veel gemeen. Er zijn namelijk een aantal ingrediënten die wij extra smaakvol vinden. Herken jij jezelf in deze 10 eigenschappen?